Izandakoa

Macho Berroya, María Asunción argazkia
Macho Berroya, María Asunción

VII. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (2002-03-27 / 2007-04-27)

    Eusebio Melero Beaskoetxea-k ordezkatua

V. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Hautagaia (1995-03-08 / 1995-03-10)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1995-03-10 / 2002-03-27)

III. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1989-03-02 / 1992-01-08)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Lehendakaria (1992-01-08 / 1995-03-10)