Izandakoa

Gutiérrez Pinedo, Juan Carlos argazkia
Gutiérrez Pinedo, Juan Carlos

V. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Hautagaia (1995-03-08 / 1995-03-10)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Lehendakariordea (1995-03-10 / 1996-06-25)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1996-06-25 / 1998-02-27)

    José Angel Quintanilla Angulo-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1992-03-24)

    Ricardo González-Orús Marcos-ek ordezkatua

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Hautagaia (1992-02-25 / 1992-02-28)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1992-02-28 / 1992-03-31)

    Josu Fernández García ordezkatu zuen

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Lehendakariordea (1992-03-31 / 1995-03-10)

III. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1989-11-17 / 1991-04-19)

    José Luis Ibáñez García ordezkatu zuen