Izandakoa

Reyero Redondo, Manuel Raúl argazkia
Reyero Redondo, Manuel Raúl

V. Legealdia

  • Foralista Alavés Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1997-11-04)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1997-11-04 / 1998-09-01)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-11-04)

    Javier Moraza Marquínez-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-11-04)

    Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-09-19)

    Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-11-25)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)
  • Euskadin sekta suntsitzaileek eta menpekotasunezkoek duten finkapenari buruzko inkesta batzordea: Kidea (1997-11-18 / 1998-09-01)