Izandakoa

Hernando Saez, Santi argazkia
Hernando Saez, Santi

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1996-02-15 / 1998-09-01)

    Txabi Gauna Caballero ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1996-03-05 / 1997-11-18)
    1. Txabi Gauna Caballero ordezkatu zuen
    2. Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1996-03-05 / 1997-11-18)
    1. Txabi Gauna Caballero ordezkatu zuen
    2. Manuel Raúl Reyero Redondo-k ordezkatua
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1996-04-19 / 1998-09-01)

    Xabier Zubizarreta Lasagabaster ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1996-03-05 / 1998-11-25)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1996-03-05 / 1998-01-18)
    1. Txabi Gauna Caballero ordezkatu zuen
    2. Mikel Zubimendi Berastegui-k ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1996-04-19 / 1998-09-01)

    Xabier Zubizarreta Lasagabaster ordezkatu zuen