Izandakoa

Lafuente Orive, María José argazkia
Lafuente Orive, María José

VIII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2006-10-02)

    Laura Garrido Knörr-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2006-10-02)

    Laura Garrido Knörr-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2006-10-02)

    Laura Garrido Knörr-ek ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2006-10-02)

    Laura Garrido Knörr-ek ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2006-10-02)

    Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua

  • Osasun Batzordea: Lehendakariordea (2005-09-20 / 2006-10-02)

    Laura Garrido Knörr-ek ordezkatua

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2005-02-22)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2001-12-26)

    M.ª Eugenia García Rico-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2004-05-07 / 2005-02-22)

    M.ª Enriqueta Benito Bengoa ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2005-02-22)

    M.ª del Carmen López de Ocariz López de Munain ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2000-02-11)

    Juan Carlos Araniguría Rodrigo-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2000-02-11 / 2001-03-20)

    M.ª José Usandizaga Rodríguez ordezkatu zuen

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1996-03-29 / 1998-09-01)

    Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1996-05-31 / 1998-09-01)

    Eugenio David Damboriena Osa ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1996-10-31 / 1998-09-01)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel ordezkatu zuen

  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1996-05-31 / 1998-09-01)

    Fernando Maura Barandiarán ordezkatu zuen

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-05-02 / 1991-05-03)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Aholkularia (1991-05-03 / 1995-04-11)

II. Legealdia

  • Grupo Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1984-03-30 / 1986-10-01)