Izandakoa

López García, José Luis argazkia
López García, José Luis

IX. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-06-17 / )

VIII. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-06-30 / 2009-09-24)

VII. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2006-06-30)

VI. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-07 / 2002-03-27)

V. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1996-11-08 / 1996-12-05)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1996-12-05 / 1999-05-07)

    Sara Martín Areizaga ordezkatu zuen