Izandakoa

Mendaza García de Vicuña, María Teresa argazkia
Mendaza García de Vicuña, María Teresa

IV. Legealdia

  • Mistoa-Unidad Alavesa Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-01-21)

    Germán Dueñas Crespo-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)