Izandakoa

Ordóñez Fenollar, Gregorio argazkia
Ordóñez Fenollar, Gregorio

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1995-01-23)

    M.ª Eugenia García Rico-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-01-23)

    Antonio Damborenea Basterrechea-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-01-23)

    Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)