Izandakoa

Aulestia Urrutia, Kepa argazkia
Aulestia Urrutia, Kepa

IV. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1992-01-08)
  • Euskal Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1990-12-18 / 1992-01-08)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1992-01-08 / 1992-10-27)

    Xabier Gurrutxaga Aizpeolea-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1992-03-17 / 1994-08-30)

    Xabier Markiegi Candina ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-05-03 / 1992-01-08)

    Xabier Gurrutxaga Aizpeolea ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1992-01-08 / 1994-05-10)

    Xabier Gurrutxaga Aizpeolea-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1992-03-17 / 1994-08-30)

    Xabier Markiegi Candina ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1994-05-10 / 1994-08-30)

    Xabier Gurrutxaga Aizpeolea ordezkatu zuen

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1992-01-08 / 1994-05-10)

    Máximo Goikoetxea Ferreiro-k ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1992-03-17 / 1994-08-30)

    Xabier Markiegi Candina ordezkatu zuen

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1990-06-26 / 1990-12-18)

    Martín Auzmendi Aierbe ordezkatu zuen