Izandakoa

Ruiz de Gordejuela Urquijo, Pablo argazkia
Ruiz de Gordejuela Urquijo, Pablo

IV. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1992-01-08)
  • Euskal Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Bigarren Idazkaria (1990-12-18 / 1992-01-08)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Bigarren Idazkaria (1992-01-08 / 1994-11-30)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Lehendakariordea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Lehendakariordea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Bigarren Idazkaria (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Bigarren Idazkaria (1992-01-08 / 1994-11-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Lehendakariordea (1994-05-10 / 1994-08-30)

    Koro Agote Ugartemendia ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Osakidetzaren 1990. urterako lan-eskaintza publikoa ikertzeko Batzorde Berezia: Lehendakaria (1994-03-30 / 1994-08-30)

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1990-09-03)
  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1988-06-23 / 1990-09-03)