Izandakoa

Agote Ugartemendia, Koro argazkia
Agote Ugartemendia, Koro

IV. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1992-01-08)
  • Euskal Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1992-01-08 / 1994-04-14)

    Máximo Goikoetxea Ferreiro-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1992-01-08 / 1994-04-14)

    Xabier Gurrutxaga Aizpeolea-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Lehendakariordea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Lehendakariordea (1992-01-08 / 1994-04-14)

    Pablo Ruiz de Gordejuela Urquijo-k ordezkatua