Izandakoa

Gurrutxaga Aizpeolea, Xabier argazkia
Gurrutxaga Aizpeolea, Xabier

IV. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1992-01-08)
  • Euskal Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1992-10-27 / 1994-08-30)

    Kepa Aulestia Urrutia ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1994-05-10 / 1994-08-30)

    Koro Agote Ugartemendia ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-05-03)

    Kepa Aulestia Urrutia-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1994-05-10 / 1994-11-30)

    Kepa Aulestia Urrutia ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-01-08)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1992-01-08 / 1994-05-10)

    Kepa Aulestia Urrutia-k ordezkatua

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)