Izandakoa

Garmendia Martínez, Xabier argazkia
Garmendia Martínez, Xabier

IV. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-03-12)

    Igone Arteagabeitia Chavarri-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Lehendakaria (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Igone Arteagabeitia Chavarri-k ordezkatua

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-03-05 / 1990-09-03)

    Jon Larrinaga Apraiz ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)