Izandakoa

Abaigar Marticorena, Federico argazkia
Abaigar Marticorena, Federico

IV. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Lehendakariordea (1991-02-07 / 1994-06-21)

    Francisco José Ormazabal Zamakona-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1994-06-21 / 1994-08-30)

    Francisco José Ormazabal Zamakona ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Idazkaria (1991-03-12 / 1991-10-08)
    1. Mikel Olaciregui Martínez de Ilarduya ordezkatu zuen
    2. Inaxio Oliveri Albisu-k ordezkatua
  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)