Izandakoa

Elorriaga Preciado, Xabier argazkia
Elorriaga Preciado, Xabier

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1992-06-16)

    Txabi Gauna Caballero-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-06-16)

    Pablo Gorostiaga González-ek ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-06-16)

    Jone Goirizelaia Ordorika-k ordezkatua

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-06-16)

    Jose Mari Olarra Agiriano-k ordezkatua

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1982-11-10 / 1984-01-19)

    José Luis Gómez Sanpedro ordezkatu zuen