Izandakoa

Esnaola Etxeberri, Iñaki argazkia
Esnaola Etxeberri, Iñaki

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-04-23)

    Joxe Agustin Arrieta Ugartetxea-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-04-23)

    Joxe Agustin Arrieta Ugartetxea-k ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-04-23)

    Joxe Agustin Arrieta Ugartetxea-k ordezkatua

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-04-23)

    Joxe Agustin Arrieta Ugartetxea-k ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-04-23)

    Joxe Agustin Arrieta Ugartetxea-k ordezkatua

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1982-11-24)

    Itziar Aizpurua Egaña-k ordezkatua