Izandakoa

Damboriena Osa, Eugenio David argazkia
Damboriena Osa, Eugenio David

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-05-31)

    María José Lafuente Orive-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1996-05-31 / 1998-09-01)

    Jesús María Arteaga Izaguirre ordezkatu zuen