Izandakoa

Urrutxi Arnoriaga, Pedro Luis argazkia
Urrutxi Arnoriaga, Pedro Luis

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-07-02)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga-k ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1991-07-02)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-03-15)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Idazkaria (1991-03-15 / 1991-07-02)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-07-02)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-07-02)

    Juan Alberto Legarreta Madariaga-k ordezkatua