Izandakoa

Martiarena Lizarazu, José Manuel argazkia
Martiarena Lizarazu, José Manuel

VI. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1998-10-28 / 1999-02-26)
  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (1999-02-26 / 2001-10-24)

V. Legealdia

  • Herrizaingo Saila: Sailburua (1998-11-26 / 1998-12-31)

    Juan María Atutxa Mendiola ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-03-12)

    Itziar Alba Orbegozo-k ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Itziar Alba Orbegozo-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Lehendakaria (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Juan M.ª Juaristi Lizarralde-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Juan M.ª Juaristi Lizarralde-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1986-09-19 / 1986-09-26)

    Gurutz Ansola Larrañaga ordezkatu zuen