Izandakoa

Orbe Garay, Isabel argazkia
Orbe Garay, Isabel

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-10-06 / 1990-09-03)

    Emilio Guevara Saleta ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Josu Sagastagoitia Monasterio ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Idazkaria (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Juan José Ibarretxe Markuartu ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Eduardo Vallejo de Olejua ordezkatu zuen