Izandakoa

Elosua Sánchez, José María argazkia
Elosua Sánchez, José María
Lanbidea :
Abokatua
Hizkuntzak :
Euskera, espainiera

VI. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-05)

    Arnaldo Otegi Mondragón-ek ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1998-01-22 / 1998-09-01)

    Itziar Aizpurua Egaña ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1998-01-22 / 1998-09-01)

    Mati Iturralde Martínez de Lizardui ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1998-01-22 / 1998-09-01)

    Tasio Erkizia Almandoz ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)