Izandakoa

Martínez Bilbao, Gorka argazkia
Martínez Bilbao, Gorka

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-09-06)

    Tasio Erkizia Almandoz-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)