Izandakoa

Gorostidi Artola, Jokin argazkia
Gorostidi Artola, Jokin

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)

III. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)