Izandakoa

Redondo Terreros, Nicolás argazkia
Redondo Terreros, Nicolás

Lanbidea : Abokatua

VII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2002-04-17)

    Idoia Mendia Cueva-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-17)

    Patxi López Álvarez-ek ordezkatua

VI. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1998-12-01 / 1998-12-24)

    Fernando Buesa Blanco-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-06-08)

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1993-06-29)

    Tomás Tueros Trueba-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1993-06-29)

    Tomás Tueros Trueba-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-04-23 / 1993-06-29)
    1. José Andrés Paul Tejedor ordezkatu zuen
    2. Tomás Tueros Trueba-k ordezkatua
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1993-06-29)

    Tomás Tueros Trueba-k ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1993-06-29)

    Tomás Tueros Trueba-k ordezkatua

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1989-02-21 / 1990-09-03)

    José M.ª Gurruchaga Zapirain ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-20)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1984-03-22 / 1987-01-08)
  • Erresumatik Eusko Jaurlaritzara eta Foru-Diputaziotarako Eskuraketen Artarako Batzorde Berezia: Lehendakariordea (1984-10-18 / 1986-10-01)