Izandakoa

Paul Tejedor, José Andrés argazkia
Paul Tejedor, José Andrés

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-03-12)

    Patxi López Álvarez-ek ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Nicolás Redondo Terreros-ek ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Patxi López Álvarez-ek ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Patxi López Álvarez-ek ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-03-12)

    Patxi López Álvarez-ek ordezkatua

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-10)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-13)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1989-11-13 / 1990-09-03)

    Rafael Cruz Sáenz Castro ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1989-11-13 / 1990-09-03)

    Rafael Cruz Sáenz Castro ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1990-06-05 / 1990-09-03)

    José M.ª Gurruchaga Zapirain ordezkatu zuen

  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1988-06-23 / 1989-11-13)

    Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua