Izandakoa

Recalde Díez, José Ramón argazkia
Recalde Díez, José Ramón

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-10-08)

    Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Patxi López Álvarez-ek ordezkatua

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Ignacio María Arriola López-ek ordezkatua

  • Justizia Saila: Sailburua (1991-09-30 / 1994-12-31)

III. Legealdia

  • Hezkuntza, Unibertsitate eta Ikerket Saila: Sailburua (1987-03-01 / 1991-01-31)