Izandakoa

Alday Carrasco, Elena argazkia
Alday Carrasco, Elena

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1993-02-02)

    Juan Antonio Martínez de Butrón Alberdi-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1993-02-02)

    Juan Antonio Martínez de Butrón Alberdi-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-05-14)

    Pedro Hernández González-ek ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1993-02-02)

    Juan Antonio Martínez de Butrón Alberdi-k ordezkatua