Izandakoa

Elorza González, Odón argazkia
Elorza González, Odón

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-10-08)

    Ignacio María Arriola López-ek ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Ignacio María Arriola López-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Julio Herrero Romero-k ordezkatua

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Juan Carlos Girbau García ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-02-13)

    Guillermo Echenique González-ek ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-09)

    Rafael Cruz Sáenz Castro-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Lehendakariordea (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Juan Carlos Girbau García ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Lehendakariordea (1987-04-15 / 1990-09-03)

    José M.ª Gurruchaga Zapirain ordezkatu zuen

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1986-09-26 / 1986-10-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1984-03-30 / 1986-10-01)