Izandakoa

Larrañaga Galdos, Esther argazkia
Larrañaga Galdos, Esther

VIII. Legealdia

  • Lurralde Plangintza eta Ingurumen Saila: Sailburua (2005-05-01 / 2009-05-01)

IV. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-02-19)

    Marina Bidasoro Arocena-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1991-02-19)

    Marina Bidasoro Arocena-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-02-19)

    Marina Bidasoro Arocena-k ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-02-19)

    Juan Porres Azkona-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1991-02-19)

    Marina Bidasoro Arocena-k ordezkatua