Izandakoa

Barandiaran Jaca, Juan Daniel argazkia
Barandiaran Jaca, Juan Daniel

VII. Legealdia

  • Euskal Herriko Epaitegi Nagusia: Hautagaia (2004-07-09 / 2004-11-12)

IV. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Lehendakariordea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-10-08)

    Inaxio Oliveri Albisu-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Lehendakariordea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Osakidetzaren 1990. urterako lan-eskaintza publikoa ikertzeko Batzorde Berezia: Kidea (1994-03-30 / 1994-08-30)