Izandakoa

Mayor Oreja, Jaime argazkia
Mayor Oreja, Jaime

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2004-03-30)

    Carlos Olazabal Estecha-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-03-30)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1996-03-29)

    María José Lafuente Orive-k ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1994-12-02 / 1996-03-29)

    Leopoldo Barreda de los Ríos-ek ordezkatua

IV. Legealdia

  • Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1992-06-23)

    Pedro Iturmendi Maguregui-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Grupo Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1980-11-13)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua

  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1980-03-31 / 1980-11-13)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua