Izandakoa

Bidasoro Arocena, Marina argazkia
Bidasoro Arocena, Marina

IV. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1991-02-20 / 1994-08-30)

    Esther Larrañaga Galdos ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-03-12 / 1991-03-13)

    Esther Larrañaga Galdos ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakaria (1991-03-13 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-03-21 / 1994-08-30)

    Esther Larrañaga Galdos ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Idazkaria (1991-03-21 / 1994-08-30)

    Esther Larrañaga Galdos ordezkatu zuen