Izandakoa

Arteagabeitia Chavarri, Igone argazkia
Arteagabeitia Chavarri, Igone

IV. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1991-03-15 / 1992-01-08)

    Xabier Garmendia Martínez ordezkatu zuen

  • Euskal Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Lehendakaria (1991-04-10 / 1992-01-08)

    Xabier Garmendia Martínez ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Lehendakaria (1992-01-08 / 1994-08-30)
  • Urdaibaiko Biosfera Erreserbako Patronatoa: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1992-02-14 / 1994-08-30)