Izandakoa

Arrieta Ugartetxea, Joxe Agustin argazkia
Arrieta Ugartetxea, Joxe Agustin

IV. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1991-04-23 / 1994-08-30)

    Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-11-05 / 1994-09-06)
    1. Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen
    2. Iñaki Ruiz de Pinedo Undiano-k ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1991-11-05 / 1994-08-30)

    Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-11-05 / 1994-08-30)

    Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-11-06 / 1994-08-30)

    Iñaki Esnaola Etxeberri ordezkatu zuen