Izandakoa

Hernández González, Pedro argazkia
Hernández González, Pedro

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1991-05-03 / 1994-08-30)

    Luis María Atienza Serna ordezkatu zuen

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1993-09-28 / 1994-08-30)

    Tomás Tueros Trueba ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-05-14 / 1994-08-30)

    Luis María Atienza Serna ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-05-14 / 1994-08-30)

    Luis María Atienza Serna ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-05-14 / 1991-10-22)
    1. Elena Alday Carrasco ordezkatu zuen
    2. Patxi López Álvarez-ek ordezkatua
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-07-05)
    1. Fernando Buesa Blanco ordezkatu zuen
    2. Jesús María Rodríguez Orrantia-k ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-05-14 / 1994-08-30)

    Julio Herrero Romero ordezkatu zuen

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Fernando Buesa Blanco ordezkatu zuen

  • Osakidetzaren 1990. urterako lan-eskaintza publikoa ikertzeko Batzorde Berezia: Kidea (1994-03-30 / 1994-08-30)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1992-12-03 / 1992-12-21)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1992-12-21 / 1995-05-05)

    Ángel Serrano Cristobal ordezkatu zuen

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1990-06-26 / 1990-09-03)

    Ana Ariz Bidondo ordezkatu zuen

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-11)

II. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1984-06-29 / 1987-05-08)