Izandakoa

Legarreta Madariaga, Juan Alberto argazkia
Legarreta Madariaga, Juan Alberto

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1991-07-12 / 1992-09-29)
    1. Pedro Luis Urrutxi Arnoriaga ordezkatu zuen
    2. Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-10-01 / 1992-09-29)
    1. Pedro Luis Urrutxi Arnoriaga ordezkatu zuen
    2. Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-10-01 / 1992-09-29)
    1. Pedro Luis Urrutxi Arnoriaga ordezkatu zuen
    2. Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-10-01 / 1992-09-29)
    1. Pedro Luis Urrutxi Arnoriaga ordezkatu zuen
    2. Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-10-01 / 1992-09-09)
    1. Pedro Luis Urrutxi Arnoriaga ordezkatu zuen
    2. Joseba Egibar Artola-k ordezkatua