Izandakoa

Ladrón de Guevara López de Arbina, Ernesto argazkia
Ladrón de Guevara López de Arbina, Ernesto

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1991-10-11 / 1994-08-30)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Odón Elorza González ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Patxi López Álvarez ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre ordezkatu zuen

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1989-11-21 / 1990-09-03)

    José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Idazkaria (1989-11-21 / 1990-09-03)

    Augusto Borderas Gaztambide ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1989-11-21 / 1990-09-03)

    Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Idazkaria (1990-06-05 / 1990-09-03)

    Ana Ariz Bidondo ordezkatu zuen