Izandakoa

Martínez de Butrón Alberdi, Juan Antonio argazkia
Martínez de Butrón Alberdi, Juan Antonio

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1993-02-12 / 1994-08-30)

    Elena Alday Carrasco ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1993-02-23 / 1994-08-30)

    Elena Alday Carrasco ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1993-11-02 / 1994-08-30)

    Alfonso Martínez Pérez ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1993-02-23 / 1994-08-30)

    Elena Alday Carrasco ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1993-10-01 / 1994-08-30)

    Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen