Izandakoa

Villa Martínez, Joaquín argazkia
Villa Martínez, Joaquín

IV. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1993-03-16 / 1994-08-30)

    Juan Porres Azkona ordezkatu zuen

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1993-03-23 / 1994-08-30)

    Juan Porres Azkona ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1993-03-23 / 1994-09-06)
    1. Juan Porres Azkona ordezkatu zuen
    2. Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1993-03-23 / 1994-08-30)

    Juan Porres Azkona ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1993-03-23 / 1994-08-30)

    Juan Porres Azkona ordezkatu zuen