Izandakoa

Tueros Trueba, Tomás argazkia
Tueros Trueba, Tomás

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1993-07-01 / 1994-08-30)

    Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1993-07-22 / 1993-09-28)
    1. Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen
    2. Pedro Hernández González-ek ordezkatua
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1993-07-22 / 1994-08-30)

    Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1993-07-22 / 1993-09-28)
    1. Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen
    2. Jesús M.ª Eguiguren Imaz-ek ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1993-09-28 / 1994-08-30)

    Ignacio María Arriola López ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1993-11-02 / 1994-08-30)

    Ignacio María Latierro Corta ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1993-07-22 / 1994-08-30)

    Nicolás Redondo Terreros ordezkatu zuen