Izandakoa

Goikoetxea Ferreiro, Máximo argazkia
Goikoetxea Ferreiro, Máximo

IV. Legealdia

  • Euskal Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1994-05-06 / 1994-08-30)

    Koro Agote Ugartemendia ordezkatu zuen

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1994-05-10 / 1994-08-30)

    Kepa Aulestia Urrutia ordezkatu zuen

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1989-11-14 / 1990-09-03)

    Koro Garmendia Galbete ordezkatu zuen

  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehen Idazkaria (1989-11-14 / 1990-12-18)

    Koro Garmendia Galbete ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehen Idazkaria (1989-11-17 / 1990-12-18)

    Koro Garmendia Galbete ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1989-12-19 / 1990-09-03)

    Koro Garmendia Galbete ordezkatu zuen