Izandakoa

Fernández Ramos, Manuel argazkia
Fernández Ramos, Manuel

IV. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1991-01-16 / 1991-02-20)
  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (1991-02-20 / 1995-02-10)

III. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (1989-12-11 / 1991-02-20)

    Ramón Rubial Cavia ordezkatu zuen