Izandakoa

Pujana Arza, Juan José argazkia
Pujana Arza, Juan José

IV. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1991-01-16 / 1991-02-20)

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1987-03-24)

    Sabin Intxaurraga Mendibil-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-03-24)

    Imanol Murua Arregui-k ordezkatua

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (1987-05-08 / 1991-02-20)

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-21 / 1986-10-01)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehendakaria (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehendakaria (1986-09-21 / 1987-01-08)
  • Eusko Legebiltzarreko Lehendakaritza: Lehendakaria (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Eusko Legebiltzarreko Lehendakaritza: Lehendakaria (1986-09-21 / 1987-01-08)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehendakaria (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehendakaria (1986-09-21 / 1987-01-08)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehendakaria (1980-03-31 / 1984-03-22)
  • Eusko Legebiltzarreko Lehendakaritza: Lehendakaria (1980-03-31 / 1984-03-22)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehendakaria (1980-03-31 / 1984-03-22)
  • Eskakizun Batzordea: Lehendakaria (1983-04-20 / 1984-01-19)