Izandakoa

Avila Orive, José Luis argazkia
Avila Orive, José Luis

X. Legealdia

  • Euskal Herriko Epaitegi Nagusia: Legebiltzarrak proposatutakoa (2013-03-21 / 2013-03-21)

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-05-02 / 1991-05-03)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Aholkularia (1991-05-03 / 1995-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-10 / 1991-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-11 / 1992-12-09)

    Ana Esteban Pedrueza-k ordezkatua