Izandakoa

Bárcena Chantada, Máximo argazkia
Bárcena Chantada, Máximo

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-04-18 / 1991-04-19)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1995-04-11)

III. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)

II. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1986-04-23 / 1987-05-08)