Izandakoa

Hernández Rodríguez, Luis Felipe argazkia
Hernández Rodríguez, Luis Felipe

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-04-18 / 1991-04-19)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-19 / 1995-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-10 / 1991-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-11 / 1992-12-09)

    Pedro María Martínez Unzueta-k ordezkatua

III. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-11)