Izandakoa

Iturgaiz Angulo, Carlos argazkia
Iturgaiz Angulo, Carlos
Lanbidea :
Irakaslea
Hizkuntzak :
Ingelesa, euskera.

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2004-06-30)

    Ignacio Gamero Delgado-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-06-29)

    Gonzalo Machin Esposito-k ordezkatua

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-06-08)

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-10-31)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1997-02-14 / 1998-11-25)

    Jesús María Arteaga Izaguirre ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-05-31)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Euskal Herriko PPko lehendakaria.

Beste kargo publiko batzuk

  • Bilboko Udaleko zinegotzia (91-95). Bizkaiko Batzar Nagusietako ahalordeduna (91-93).

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Musika iralaslea.