Izandakoa

Buen Lacambra, Miguel Ángel argazkia
Buen Lacambra, Miguel Ángel

Lanbidea : Enplegatu.

VIII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2008-03-25)

    Cristina Laborda Albolea-k ordezkatua

  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehen Lehendakariordea (2005-05-23 / 2008-03-25)

    M.ª Isabel Celaá Diéguez-ek ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2005-10-18 / 2007-10-30)
    1. M.ª Gemma Zabaleta Areta ordezkatu zuen
    2. Miren Gallastegui Oyarzábal-ek ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2007-10-30 / 2007-11-29)

    Blanca Roncal Azanza ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (2007-11-29 / 2008-03-25)

    Cristina Laborda Albolea-k ordezkatua

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2006-02-21)

    Oscar Rodríguez Vaz-ek ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehen Lehendakariordea (2005-09-20 / 2008-03-25)

    M.ª Isabel Celaá Diéguez-ek ordezkatua

VI. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Hautagaia (1998-10-28 / 1999-02-26)

Alderdi politikoetako karguak

  • PSE-EEko idazkari nagusia.

Beste kargo publiko batzuk

  • Errenteriako alkatea. Gipuzkoako batzarkide.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Pasaiko Portuko Agintaritzaren administrazio-batzordeko kidea, Estatuaren izenean.