Izandakoa

Mariscal Serrano, Gabriel argazkia
Mariscal Serrano, Gabriel

IV. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Hautagaia (1991-03-14 / 1991-03-15)
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-03-15 / 1995-04-11)
  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-03-15 / 1995-04-11)

III. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1990-09-06 / 1991-03-13)
  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1990-09-06 / 1991-03-13)