Izandakoa

García Malo, Ana Isabel argazkia
García Malo, Ana Isabel

IV. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Hautagaia (1991-04-10 / 1991-04-11)
  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-11 / 1995-05-05)

III. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1989-05-11 / 1991-04-11)